TOC+ SUMMIT

ZAPISZ SIĘ!

19.09.2023 | POZNAŃ

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Image

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA PRAKTYKÓW ZARZĄDZANIA OGRANICZENIAMI W EUROPIE

"Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz wśród gwiazd."

~Patrick Süskind

Jeżeli szukasz praktycznej wiedzy biznesowej oraz inspiracji i chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie ‘’JAK PRZEŁAMAĆ OGRANICZENIA, KTÓRE NIE POZWALAJĄ MI SIĘ ROZWIJAĆ?’’ to nasza konferencja jest dla Ciebie idealna!


Odpowiadając na zapotrzebowanie, w kręgach przedsiębiorców, stworzyliśmy wydarzenie, dzięki któremu poznasz prawdziwych tytanów pracy, którzy opowiedzą o tym jak wdrożyli systemowe myślenie (TOC), w swoich firmach.

Icon

Dostęp do praktycznej wiedzy

Pochodzącej od doświadczonych przedsiębiorców, stosujących TOC

Icon

Udział w praktycznych warsztatach TOC+

Na których pokażemy Ci jak osiągnąć przełomowe wyniki, w szybkim czasie.

(3h warsztatów już w cenie biletu)

Icon

Przestrzeń networkingową

W której będziesz mógł poznać innych przedsiębiorców i nawiązać nowe kontakty

Icon

Przestrzeń i inspirację do zmiany

Dzięki którym wypijesz się na tle konkurencji i osiągniesz sukces

Czym jest TOC?

Zapisuję się

Prezes Zarządu IZO TOC+, Dyrektor ds. Wizji

Paweł Schmidt

CEO Akzeon Inc.

Ray Immelman

Dyrektor Generalny, Konińska Drukarnia Dziełowa Sp. z o.o. Sp. k.

Michał Mazurkiewicz

Dyrektor Generalny, Konińska Drukarnia Dziełowa Sp. z o.o. Sp. k.Były wojskowy (Major Rezerwy), brał udział m. in. w misjach w Iraku i Afganistanie. Od kilkunastu lat skupiający się na pomocy firmom, znajdujących się w trudnej sytuacji. Jego usprawnienia przekształcają, współpracujące z nim instytucje, w nowoczesne i silne przedsiębiorstwa.


Podczas prelekcji Pan Michał skupi się na przedstawieniu doświadczeń w usprawnianiu organizacji produkcyjnej.

Praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń Goldratt’a (TOC) w Polsce. Certyfikowany Jonasz i ekspert TOCICO. Aktualnie praca Pawła Schmidt skupia się na konstruowaniu strategii przełomowego wzrostu i przebudowy, w obszarze funkcji sprzedaży, wzrostu wydajności produkcji i tworzenia innowacji.


Na konferencji podzieli się najnowszymi odkryciami z obszaru zwalczania ograniczeń w dobie kryzysu.


Na warsztatach pomoże uczestnikom zrozumieć co jest ich ograniczeniem i jak szybko uzyskać poprawę w tym obszarze.

CEO Akzeon Inc. Światowej sławy specjalista ds. TOC, autor książki "Great Boss, Dead Boss" (Wielki Szef, Martwy Szef), skupiającej się na opisaniu procesów międzyludzkich, zachodzących w zespole, będącej bestsellerem na światowym rynku.


Na konferencji skupi się na odpowiedzeniu na pytanie: "Jak wykorzystać teorię plemienną do zwiększenia zaangażowania ludzi, w realizacji celow biznesowych?"

Nasi Prelegenci i Eksperci

Ekspert ds. TOC

Paweł Krajewski

Absolwent politechniki radomskiej na kierunku ekonomia. Swoją karierę zawodową rozpoczął w największym i najbardziej utytułowanym domu mediowym w Polsce, gdzie pełnił funkcję odpowiedzialnego za przygotowanie strategii i ich realizację w ramach działań marketingu online i 360 stopni. Pracował dla renomowanych klientów, takich jak NIVEA, Nestle, Energizer i Wilkinson.

Obecnie Paweł angażuje się w wsparcie firm w wdrażaniu zmiany i przebudowie funkcji sprzedaży w oparciu o podejście Theory of Constraints (TOC+). Jego doświadczenie i umiejętności pozwalają mu skutecznie przeprowadzać audyty funkcji sprzedaży, identyfikować i eliminować bariery, optymalizować procesy sprzedażowe oraz wspierać organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych.

Paweł Krajewski jest profesjonalistą, który dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zrozumieniu zarówno dziedziny marketingu, jak i sprzedaży, wnosi wartość do firm, w których pracuje.

Specjalista ds. skutecznych metod usprawniania przepływu, lokalizacji ograniczeń i ich zwalczania. Twórca rozwiązań z zakresu zarządzania produkcją, projektami, dystrybucji i sprzedaży. Propagator narzędzi logicznego myślenia.


Podczas warsztatów Jacek skupi się na tym jak ważnym jest wyznaczenie Ambitnego Celu oraz dlaczego wykorzystanie do tego drzewa radykalnie zwiększa szanse na sukces Twojego przedsiębiorstwa.

Dyrektor ds. Wyników, IZO TOC+

Jacek Branas

Kierownik Produkcji w firmie zajmującej się produkcją systemów do przesyłu energii, wraz z zespołem opowiedzą o tym jakie, za pomocą wdrożenia w przedsiębiorstwie metody TOC, osiągnęli wyniki, a także jakie zmiany wprowadzili.


Poruszą również temat pozyskiwania pracowników w czasach kiedy ich brakuje.

Kierownik Produkcji w PLP Poland (Belos) S.A.

Krzysztof Lalik

Praktyk i entuzjasta integrowania różnych koncepcji zarządzania w celu osiągnięcia przełomowych wyników u klientów. Twórca Menedżerskich Studiów Podyplomowych Lean Management oraz wykładowca EMBA w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, autor książek o kulturze Lean i Kaizen. Od wielu lat wspiera firmy w rozwoju poprzez formułowanie strategii, a także poprzez wspieranie we wdrażaniu nowych paradygmatów zarządzania. Marek w swojej pracy opiera się na autorskich rozwiązaniach, które wypracował podczas wielu lat pracy akademickiej oraz biznesowej, a także podczas wizyt benchmarkingowych w wiodących przedsiębiorstwach w Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii.


Marek opowie na warsztacie o tym jak można w praktyce połączyć koncepcje TOC z rozwiązaniami LEAN.

Partner Zarządzający PDCA Group, Dyrektor ds. Rozwoju

dr Marek Krasiński

W firmie jest odpowiedzialny za planowanie taktyczne oraz kontrolę przepływu. Pierwszy kontakt z TOC miał w 2012r. , gdzie uczestniczył we wdrożeniu metody TOC w PLP Poland, które zostało zakończone sukcesem.

Główny Specjalista ds. Planowania Produkcji w PLP Poland (Belos) S.A.

Tomasz Firuzek

Managing Partner w MANDARINE Project Partners

Marek Kowalczyk

Pan Marek jest współtwórcą wydawnictwa MINT Books, a także kierownikiem Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektem na Uniwersytecie Merito WSB we Wrocławiu. Wspierał wprowadzenie na giełdę Polskiej Grupy Energetycznej SA - projekt o wartości ponad 2 mld USD.Na wystąpieniu opowie o tym, jak szybko, łatwo i przyjemnie uzyskać wiarygodne informacje o postępie prac w projekcie dzięki wykorzystaniu metody łańcucha krytycznego?


Podczas warsztatu pomoże uczestnikom zaadresować wyzwania zarządzania projektami w praktyce.

Od ponad 14 lat działa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.HR i praca z ludźmi to jej zawodowy żywioł.Opowie jak zostały nakierowane działania HR po reaktywacji projektu TOC w PLP Poland (Belos) S.A., aby w dobie niemal zerowego bezrobocia -wyszły poza utarte schematy na trudnym rynku pracy. Wszystko po to, żeby wspierać realizację głównych celów strategicznych i wyeliminować największe ograniczenie, jakim okazały się niewystarczające zasoby ludzkie.

Główny Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w PLP Poland (Belos) S.A.

Monika Puzoń

Doktor habilitowany w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Doktor nauk technicznych Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn w specjalności zarządzanie i inżynieria produkcji. Pracownik naukowy i wykładowca z zakresu zarządzania łańcuchami dostaw, zarządzania produkcją, zarządzania zapasami, logistyki zaopatrzenia i zakupów, zarządzania procesami oraz przedsiębiorstwem i prognozowania. Długoletni Kierownik Katedry Systemów Logistycznych oraz Prorektor w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Obecnie Kierownik Zakładu Zarządzania Produkcją i Logistyki na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Autor ponad 20 książek i 120 artykułów naukowych z zakresu logistyki i zarządzania produkcją. Trener i doradca z zakresu organizacji procesów zarządzania zapasami, zarządzania zakupami, zarządzania logistyką, zarządzania produkcją. Kierownik i główny realizator ponad 80 projektów doradczych dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i logistycznych. Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji i kierowaniu projektami badawczymi i rozwojowymi współfinansowanymi z środków UE.

Profesor Politechniki Poznańskiej

dr hab. inż. Piotr Cyplik

Doktor habilitowany w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Doktor nauk technicznych oraz nauczyciel akademicki. Jego główny obszar zainteresowań naukowych to systemy produkcyjno-logistyczne oraz organizacja i zarządzanie zaopatrzeniem przedsiębiorstw produkcyjnych. Autor kilkudziesięciu publikacji z tej tematyki. Wykładowca m.in. takich przedmiotów jak: logistyka zaopatrzenia i produkcji, Lean Management oraz TOC.

Dyrektor Instytutu Logistyki na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

dr hab. inż. Łukasz Hadaś

Agenda robocza

 • 8:20 - 9:00 Rejestracja uczestników konferencji
 • 9:00 - 9:15 Otwarcie Konferencji – PAWEŁ SCHMIDT, Prezes Zarządu, Instytut TOC+
 • 9:15 - 11:00 I Blok wystąpień
 • Paweł Krajewski, Ekspert ds Przebudowy Sprzedaży TOC
 • Michał Mazurkiewicz, Konińska Drukarnia Dziełowa Sp. z o.o. Sp. k.
 • Marek Kowalczyk, Managing Partner w MANDARINE Project Partners
 • 11:00 - 11:30 Przerwa + Networking
 • 11:30 - 12:30 Debata
 • Piotr Cyplik, Łukasz Hadaś, Paweł Schmidt"Jaką Rolę Powinno Odegrać TOC w Rozwoju Polski?"
 • 12:30 - 13:00 Przerwa + Networking
 • 13:00 - 14:00 II Blok wystąpień
 • Paweł Schmidt, Prezes Zarządu, Instytut TOC+ "Jak przywództwo plemienne zwiększa zaangażowanie zespołu?"
 • Tomasz Firuzek, Krzysztof Lalik i Monika Puzoń, BELOS PLP S.A.
 • 14:00 - 15:00 Przerwa obiadowa + Networking
 • 15:00 - 18:00 Warsztaty praktyczne w grupach

Wtorek 19.09.2023

Warsztaty

Paweł Schmidt

Jacek Branas

Marek Krasiński

Jak formować strategię firmy, by zwalczyć ograniczenia?

Jak systemowo zrealizować super ambitny cel?

Jak połączyć TOC i Lean aby osiągnąć przełomowe wyniki?

Marek Kowalczyk

Jak zarządzać projektem, który nie może się nie udać?

Dlaczego warto?

Nie musisz nam wierzyć na słowo, sprawdź opinię naszych uczestników!

Agnieszka Zolich

„…oparta na identyfikowaniu … tzw. wąskich gardeł, i poszukiwaniu nowych rozwiązań…, które dają naprawdę przełomowe rezultaty... ta metoda potrafi wielokrotnie zwiększyć zysk firmy.”

DYREKTOR BIURA ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI, SANTANDER BANK

STARSZY SPECJALISTA, ORANGE POLSKA

Jacek Gross

„Zmiana sposobu postrzegania organizacji jako całości i koncentracji MOCY na rzeczach wpływających na cele firmy.”

„Wyznaczyliśmy werbel, który dyktuje wszystkim pozostałym działom, ... i okazało się, że jesteśmy w stanie na pewno skrócić czas realizacji zamówień z 4 do 2tygodni. ... to jest naprawdę dobry wynik.”

Tomasz Krzymiński

DYREKTOR LOGISTYKI, KLER S.A.

Spec ds. Kontroli Wewnętrznej, JELCZ SP. Z O.O.

Małgorzata Mielnik-Jakubiszyn

„Zmiana sposobu postrzegania organizacji jako całości i koncentracji MOCY na rzeczach wpływających na cele firmy.”

Partnerzy Konferencji

Image
KUPUJĘ

BILETY


 • Dostęp do prelekcji z ekspertami oraz praktykami TOC
 • Uczestnictwo w wybranych warsztatach praktycznych
 • Dostęp do przestrzeni networkingowej

750 zł +VAT

*** Z powodu niespodziewanych problemów logistycznych przyjazd Ray'a Immelmann'a został przesunięty a nowa data zostanie wkrótce podana

PROMOCJA 2 BILETY W CENIE JEDNEGO

2 PULA BILETÓW DO 31.08

1400 zł

1600 zł

3 PULA BILETÓW DO 19.09

2000 zł

1700 zł

500 zł

700 zł

Zarezerwuj bilety

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze biletów lub chcesz zapłacić przelewem, skorzystaj z poniższego formularza

INSTYTUT ZARZĄDZANIA OGRANICZENIAMI TOC+