8 kroków 50 000 zł

Kurs online

Stwórz system generujący realne zyski dla twojej organizacji.

IconIconIconIcon

Nauczysz się efektywnie zarządzać procesami w swojej organizacji, eliminując wąskie gardła.

Przygotujesz strategię rozwoju swojej organizacje oraz zaplanujesz konkretne działania, które SZYBKO wdrożysz w swojej rzeczywistości.

Będziesz miał narzędzie, aby zespół podążał razem z tobą, bo zrozumie proces usprawniania.

Kup dostęp do kursu

Dr. Eliyahu M. Goldratt


„Jeżeli zanurkujemy wystarczająco głęboko, to znajdziemy bardzo niewiele elementów u podstawy przyczyny bazowe, które poprzez powiązania przyczynowo-skutkowe rządzą całym systemem. Efektem systematycznego używania pytania 'Dlaczego?’ nie jest ogromna złożoność, lecz raczej wspaniała prostota.”

8 kroków 50 000 zł

Proces zarządzania organizacji, który jest zrozumiany przez cały Twój zespół.

Powtarzalny system usprawnienia generujący stale zyski dla Twojej organizacji.

IconIcon

Umiejętności przekonywania do zmiany i wywierania wpływu, aby odpowiednio przedstawić swój pomysł i przekonać do niego interesariuszy.

IconIcon

Narzędzie, które pomoże Ci szybko i skutecznie wprowadzać usprawnienia dla organizacji — bardzo często bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Icon

Odpowiednią wiedzę jak radzić sobie w trudnych sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania nierzadko trudnych decyzji.

Nauczyłem tego procesu wielu właścicieli firm

Pracując z wieloma przedsiębiorcami małych, średnich oraz dużych firm zauważyłem, że działają oni w mało uporządkowany sposób.


Wybierają narzędzia, które mają im pomóc w osiąganiu coraz lepszych wyników, ale nie są w stanie ich wypracować ze względu na mnogość zależności — prowadzi to do frustracji i chaosu w firmie. Często te narzędzia są naprawdę dobre, ale braki w systemie zarządzania na poziomie fundamentalnym nie pozwalają na ich wykorzystanie.


Wprowadzając filozofię TOC do organizacji oraz ucząc podstawowych jej zasad, wypracowuje się odpowiednią strategię działań i zmienia się paradygmat zarządzania firmy. Usprawnienia w firmie mają dać efekty szybko po wdrożeniu zmiany, dlatego tak wielu klientów szybko cieszy się z osiąganych rezultatów — w końcu wiedzą, jak do tego podejść.


Ty rownież się tego nauczysz.

Pokaże Ci, że przełomowe zmiany są w zasięgu twojej ręki, tylko musisz wiedzieć, jak do tego podejść…

Kurs stworzyłem dla:

Icon

dla właścicieli i zarządów firm

Icon

dla managerów i dyrektorów

Icon

dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie w firmie

Pokaże Ci jak wyeliminować ograniczenia w Twojej organizacji i wypracować zyski na poziomie co najmniej

50.000 zł.

Stacjonarne szkolenie ukończyło wiele zespołów, a wyniki, jakie osiągnęli, były naprawdę przełomowe.

Kurs online jest esencją wiedzy przerabianej stacjonarnie. Dzięki wybraniu istotnych narzędzi kursu możesz wdrożyć proces usprawnienia szybko i skutecznie. Jeżeli byłeś/aś uczestnikiem kursu TOC+ DNA to teraz możesz wykorzystać wersję online jako narzędzie edukacyjne dla swojego zespołu. Każdy członek organizacji będzie mógł poznać proces, co pozwoli na lepsze zrozumienie, skuteczną komunikację oraz wspólne realizowanie nawet najambitniejszych celów.


Jeżeli chcesz lepiej poznać fundament TOC w bardzo praktyczny sposób to ten kurs pozwoli Ci osiągnąć odpowiedni poziom zrozumienia. Wymusza wdrożenie wiedzy w praktyce i realną pracę, więc jest to duża korzyść, bo musisz nastawić się na pracę

— nie będzie to dla ciebie wygodne.


Mam dobrą wiadomość.


Ty już wkrótce dołączysz do grona osób, które z powodzeniem stosują ten proces w swojej organizacji.

Kup dostęp do kursu

Chcę Ci pomóc osiągnąć przełomowe wyniki!


Stworzyłem ten kurs, aby wesprzeć Cię we wzywaniu, jakim jest skuteczne zarządzanie organizacją. Ten program daję Ci istotę TOC, wszystko, co potrzebujesz, aby zbudować solidny fundament dla całej organizacji.

W kursie znajdziesz…

Poniżej znajdziesz lekcje, które są kursie. Całość stanowi unikatowy proces więc każdy element jest ważny i należy przejść go krok po kroku. Wykonałem dla Ciebie ciężką pracę, przygotowując ten program, ale sama wiedza i proces jej wdrożenia na nic się nie zda, jeżeli nie wykażesz się zaangażowaniem oraz pracowitością.

Lekcja 1

W tej lekcji dowiesz się jak wyznaczyć Ambitny Cel według metodologi TOC. Ważny aspekt w kontekście ciebie, jak i zespołu – tylko dzięki wspólnie wypracowanemu ambitnemu celowi jesteś/ jesteście w stanie skutecznie współpracować. Ta lekcja pomoże w opracowaniu Ambitnego Celu.

Mega istotna lekcja. Nauczysz się odpowiedniej koncentracji, która jest kluczowa, aby zrealizować cel. Poznasz jeden z największych mitów związany z wielozadaniowością oraz dowiesz się jak trenować koncentrację swoją, oraz zespołu.

Lekcja 2

W tej lekcji nauczę Cie procesu ciągłego doskonalenia — POOGI. Poznasz poszczególne korki oraz metodykę jej stosowania.

Lekcja 3

Kluczowa lekcja w kontekście zrozumienia procesu ciągłego doskonalenia. Wdrażając ten proces w firmach, zauważyłem, że ten element sprawia najwięcej trudności, dlatego poświeciłem mu więcej uwagi, abyś zrozumiał i nauczył się pracować z tymi krokami w praktyce w swojej rzeczywistości.

Lekcja 4 i 5

W tej lekcji poznasz narzędzie logicznego myślenia, które pomoże Ci stworzyć naprawdę dobre rozwiązanie. Nierzadko w organizacjach, z którymi współpracowałem i współpracuje „pada” określenie „wybitne”. Dlaczego? Ponieważ jest tak opracowane, że uwzględnia reale korzyści i eliminuje zagrożenia, stąd ograniczone jest ryzyko niepowodzenia, co skutkuje oszczędnościami oraz wysokimi zyskami.

Lekcja 6

Ta lekcja pomoże Ci zrozumieć i uzbroić w narzędzie, dzięki któremu po prostu policzysz opłacalność wypracowanego rozwiązania. Zapoznasz się z rachunkowością przerobową i od tego momentu będziesz podejmował lepsze decyzje inwestycyjne.

Lekcja 7

Ostatnia lokacja nauczy cię jak przekonać ludzi do swojego pomysłu. Mając świetny pomysł, który przeszedł przez „gęste sito” musisz opanować sztukę perswazji, aby przekonać do niego inne osoby. Poznasz narzędzie wykorzystywane w TOC, które pomoże Ci skutecznie formułować przekaz i przygotować się do ważnych rozmów w odpowiedni sposób. Twoje szanse na zwycięstwo wzrosną niebywale.

Lekcja 8

Kup dostęp do kursu

Przykładowa lekcja

Kup dostęp do kursu

Myślę, że zgodzisz się ze mną…


Dobrze i mądrze zbudowany system zarządzania jest istotnym elementem w strukturze biznesu, który w znaczący sposób wspiera rozwój organizacji i pozwala osiągać naprawdę przełomowe zyski.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie 8 kroków do 50.000 zł?

Icon

Praktyczna wiedza

W tej lekcji nauczę Cie procesu ciągłego doskonalenia — POOGI. Poznasz poszczególne korki oraz metodykę jej stosowania.

Pracując z ograniczeniami, oszczędzasz czas oraz pieniądze, w efekcie powstaje strategia, dzięki której zyskujesz przewagę na rynku.

Oszczędność

Icon

Wiesz dokładnie, nad czym pracować oraz jak skutecznie zarządzać cały procesem.

Gotowy proces

Icon

Otrzymasz dostęp do specjalnej grupy gdzie poznasz praktyków TOC tym samym możesz wymienić się swoimi przemyśleniami na temat zarządzania, sprzedaży czy biznesu i zmienić swoją percepcję, zyskać inspirację i stworzyć nowe relacje biznesowe.

Społeczność

Icon

Po ukończeniu kursu otrzymasz elektroniczny certyfikat uczestnictwa w kursie.

Certyfikat

Icon
Kup dostęp do kursu

Poznaj prowadzącego

Praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń Goldratt’a (TOC) w Polsce. Certyfikowany Jonasz i ekspert TOCICO w zakresie: Zarządzanie Projektami (Łańcuch Krytyczny), Rachunkowości Przerobowej i Narzędzi Logicznego Myślenia.


🏅 CEO Instytutu Zarządzania Ograniczeniami TOC+


🎯 Praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń Eliyahu M. Goldratt’a w Polsce


📖 Autor książki Jak rozpierTOCić system? 💰 Który pomaga przedsiębiorcom przełamywać ograniczenia i zwielokrotniać zyski dzięki TOC


📈 Wprowadza organizacje na nową krzywą wzrostu, wdrażając strategiczne podejście w duchu Teorii Ograniczeń.

Paweł Schmidt

Dodaj Pawła do sieci kontaktów

Opinie uczestników poprzednich szkoleń

TOC dla mnie to sposób myślenia, działania. ... opóźniona produkcja. była o 2 miesiące, groziło to zapłaceniem ogromnych kar finansowych i nie zrealizowaniem projektu. ... Zastosowaliśmy TOC na produkcji i efektem w trzy miesiące nadrobiliśmy cała zaległość.


Małgorzata Mielnik-JakubiszynSpec ds. Kontroli Wewnętrznej, JELCZ SP. Z O.O.

„Wyznaczyliśmy werbel, który dyktuje wszystkim pozostałym działom, ... i okazało się, że jesteśmy w stanie na pewno skrócić czas realizacji zamówień z 4 do 2tygodni. ... to jest naprawdę dobry wynik.”


DYREKTOR LOGISTYKI, KLER S.A.Tomasz KrzymińskiPrzy większej liczbie osób cena zmniejsza się o…

5%

5-10 osób

10%

11-20 osób

15%

21-30 osób

20%

31+ osób

Dostęp dla jednej osoby

Dostęp dla zespołu

W poniższym formularzu wskaż jakiej liczby dostępów potrzebujesz oraz dane kontaktowe, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową. Po opłaceniu faktury, przygotujemy konta dla wszystkich członków zespołu i prześlemy dane dostępowe.

Kurs 8 kroków do 50 000 zł

599 zł brutto za osobę

Kupuję dostęp
IconIconIcon

Dostęp do kursu online

Dostęp do materiałów PDF

Certyfikat ukończenia

Icon

Grupa na Facebooku