KONFERENCJA BIZNESU I PRAKTYKÓW TOC+

ZAPISZ SIĘ!

19.09.2023 | POZNAŃ

100% autorskich case studies

O KONFERENCJI

Jeżeli szukasz praktycznej wiedzy biznesowej oraz inspiracji, to znajdziesz je na naszej darmowej konferencji.

Stworzyliśmy wydarzenie, dzięki któremu poznasz praktyków biznesu. Opowiedzą o tym jak wdrożyli metodologię TOC w swoich organizacjach tym samym jakie osiągneli rezultaty. Podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą dzięki czemu Ty będziesz mógł osiągać lepsze wyniki w swoim biznesie.


Bez zbędnej teorii tylko praktyka.

Nasze wydarzenie skierowane jest do: przedsiębiorców, właścicieli biznesów, menadżerów oraz dla osób, którym zależy na prowadzeniu efektywnego biznesu.

To coś dla mnie! Zapisuję się

Co wyróżnia naszą konferencję?

 • 100% praktyki, czyli case studies przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, które z powodzeniem wykorzystują metodologię TOC, aby uzyskać przełomowe wyniki. Poznasz metodologię TOC, analizy biznesów oraz ich wyniki.
 • Dowiesz się jak wprowadzić TOC w swojej organizacji oraz uzyskiwać lepsze rezultaty w każdej komórce swojej firmy.
 • Pokażemy Ci konkretnie na jakich płaszczyznach wdrażana jest metodologia TOC, dzięki czemu będziesz mógł wyeliminować ograniczenia we własnej firmie. Zrozumiesz też jak synchronizacja, każdej komórki twojej organizacji przełoży się na oczekiwane przez ciebie rezultaty.
Zapisuję się

Dlaczego warto?

 • 100% praktycznych case studies przedstawicieli różnych firm
 • Różne obszary funkcjonowania firmy i ich optymalizacja za pomocą metodologii TOC
 • Tylko merytoryka, analiza, dane, osiągane wyniki
 • Biznesowy networking - poznasz praktyków TOC

Partnerzy Konferencji

 • 8:20 - 9:00 Rejestracja uczestników konferencji
 • 9:00 - 9:15 Otwarcie Konferencji
 • 9:15 - 11:00 I Blok wystąpień
 • 10:45 - 11:15 Przerwa + Networking
 • 11:15 - 14:00 II Blok wystąpień
 • 14:00 - 15:00 Przerwa obiadowa + Networking
 • 15:00 - 18:00 Płatne warsztaty po konferencji

Agenda

Prelegenci

Prezes Zarządu - IZO TOC+

Paweł Schmidt

CEO Alfavibe Sp. z o.o.

Mateusz Kosmaczewski

Ekspert ds. polityki migracyjnej, Założycielka Związku Pracodawców Mentor Biznesu

Swietłana Walczak

Prezes Zarządu w Sklejka Orzechowo S.A.

Wojciech Miszkin

Opowie o tym ‘’Jak firma państwowa proaktywnie przebudowuje swoją sprzedaż, aby lepiej się przygotować na oczekiwany spadek w 2023 roku i w tym samym czasie powiększyć udział w rynku’’ Najstarsze przedsiębiorstwo produkujące sklejki w Polsce. Jeden z 3 wiodących producentów sklejki oraz jeden z 2 wiodących producentów płyty stolarskiej w Polsce.

Praktyk i prekursor Teorii Ograniczeń Goldratt’a (TOC) w Polsce. Certyfikowany Jonasz i ekspert TOCICO. Prezes Zarządu Instytutu Zarządzania Ograniczeniami TOC+.

Zapisuję się

Wspólnik i założyciel MWM Architekci

Opowie o tym „Jak w firmie usługowej ekspresowo przebudowali funkcję sprzedaży, żeby zrobić przełomowy skok mimo kryzysu i przestoju na rynku’’

Firma Świadczy pełen pakiet usług związanych z projektowaniem inwestycji budowlanych, od planów urbanistycznych, przez projektybudynków i wnętrz, po identyfikację wizualną i projekty graficzne. Średniej wielkości firma z Podkarpacia.

Matt łączy świat sportu i marketingu — jako trener przygotowania motorycznego pomaga sportowcom osiągnąć szczytową formę fizyczną, natomiast jako strateg zajmuje się opracowywaniem strategii marki, tworzy procesy marketingowe i dba o komunikacje marki. Podczas swojego wystąpienia przybliży marketing strategiczny oraz komunikacje marki i pokaże, w jakich obszarach TOC może pomóc w dobrym zarządzaniu marketingiem.

Maciej Łobos

Prowadzi 4 spółk i jest założycielką Związku Pracodawców Mentor Biznesu. Opowie o tym, jak na przestrzeni kilku tygodni przeprowadziła metamorfozę od świata chaosu i gaszenia pożarów do świata przełomowego, harmonijnego wzrostu.

Certyfikowany Jonasz, podczas warsztatów przekazuje wiedzę na temat kluczowych narzędzi myślowych TOC.

Dyrektor ds. Rozwoju, IZO TOC+

Kacper Łobos

OSOBY KTÓRE NAM ZAUFAŁY

5.0

Agnieszka Zolich

DYREKTOR BIURA ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI, SANTANDER BANK

„…oparta na identyfikowaniu … tzw. wąskich gardeł, i poszukiwaniu nowych rozwiązań…, które dają naprawdę przełomowe rezultaty... ta metoda potrafi wielokrotnie zwiększyć zysk firmy.”

DYREKTOR DS ROZWOJU, FAIR PACKING

Piotr Sieczkarek

"Wychodzi to maksymalnie poza kropki tego co się dzieje w branży w tej chwili. Ilość nowych klientów w porównaniu z rokiem poprzednim jest czterokrotnie większa."

STARSZY SPECJALISTA, ORANGE POLSKA

Jacek Gross

„Zmiana sposobu postrzegania organizacji jako całości i koncentracji MOCY na rzeczach wpływających na cele firmy.”

Maciej Gaffling

CTO, SKLEJKA-EKO S. A.

"Przydatność teorii ograniczeń postrzegam, jako zastosowanie spójnego systemu, który w wielu dziedzinach życia gospodarczego …, pozwala nam, w sposób zorganizowany i systematyczny rozwiązywać problemy. Cały czas traktujemy to jako inwestycja, nie robimy tego, dlatego żeby zrobić tym ludziom jakiś GIFT, tylko inwestujemy w nich, ale i inwestujemy w firmę, w ten sposób, że tworzymy wspólna platformę, wspólne patrzenie na rozwiązywanie problemów."

19.09.2023 | POZNAŃ

Zapisz się

Uwaga! Formularz zapisu na warsztaty pojawi się na osobnej stronie zaraz po zapisaniu się na konferencję.

INSTYTUT ZARZĄDZANIA OGRANICZENIAMI TOC+